16. kolo: Slovan vs. Plzeň 1:1 (2018/19)

Diváci 4555
Domácí 140
Hosté 26

K Nise přijel mistr, ale nikoho to moc v pátek večer nezajímalo. Na stadion dorazila průměrná návštěva, do kotle dorazila průměrná návštěva a hostů dorazilo žalostně málo (byť se jich údajně část zasekla někde na cestě).

V našem sektoru byl odprezentován nápis: „I fotbal potřebuje svůj 17. listopad! BERBR VEN!“, k němuž asi není co dodávat. Nicméně estébák pořád vládne dál.

Rozložení lidí v sektoru i support, jak v kotli, tak na tribunách, byl ale lepší než při běžných zápasech (zima a večerní zápasy holt mají i svou výhodu, a to, že nám nesvítí sluníčko do očí). I hráči se činili, ale opět jsme předvedli náš typický podzimní model: velká územní převaha, hodně velmi slibných šancí a žalostně málo gólů. Přesto to po trefě Peška vypadalo, že tentokrát Plzeň konečně porazíme, ale v závěru se jim podařilo šťastně vyrovnat. Škoda. Každopádně to ale začíná vypadat, že naše hra už začíná být nejen okulahodící, ale konečně i (aspoň trochu) účelná. Uvidíme, jak to zúročíme ve zbývajících třech podzimních zápasech a co se pak bude dít na jaře – v lize i v poháru.

You may also like...