Čtvrtfinále poháru: Baník vs. Slovan 2:1p (2018/19)

Diváci 5734
Domácí cca 400
Hosté 9

Středa od osmnácti hodin – Ostrava – to znělo jako výzva pro několik jedinců, kteří v plném odhodlání nabrali dovolené, nemocenské či jiné další absence a vyrazili do moravských Vítkovic. Osm šílenců, kteří byli nabuzeni dlouhou cestou k fandění si své odeřvali během celých 120 minut, i když v porovnání s prořídlým ostravským kotlem to bylo jako souboj Davida s Goliášem. Na druhou stranu všech 8 výjezďáků fandilo co to dá. Ten devátý si raději odstoupil na druhou stranu sektoru.
Za již zmiňované fandění jsme byli odměněni Barošovým smečovaným gólem rukou, který byl uznán a následně v prodloužení gólem prý z ofsajdu, tudíž 120 minut výkonu na tribuně, které vedly akorát ke zdržení příjezdu do Liberce. Bohužel byli naši hráči prý tak zničení z výkonu sudího, že odflákli děkovačku. I s určitou mírou nadhledu na náš počet a vůbec možnosti a slyšitelnosti na hřišti, nasranosti hráčů, by se to stávat nemělo.
Chachaři si odfandili svou klasiku, kvitovat mohu i tribuny, které mají opravdu živé i na pohárové zápasy. Během zápasu odprezentovali nápis zvoucí na společný pochod na příští domácí zápas s Teplicemi a po zápase nápis určený hráčům za odfláknutou děkovačku po zápase s Karvinou.

You may also like...