O nás

Jsme ultra skupina podporující Slovan Liberec, která vznikla 19. ledna 2008 jako uskupení nejaktivnějších lidí v rámci kotle, který od léta 2006 nese označení Supras Unisono. První část názvu naší skupiny (Supras) odkazuje na název kotle, jehož se cítíme být nedílnou součástí. Druhá část (Core) odkazuje na naši ambici být „aktivním jádrem“, respektive „srdcem“ našeho kotle. Bylo, je a bude nás málo, protože ultra mentalita není pro každého. Motto naší skupiny zní „By supreme effort!“ (aneb „ze všech sil“) a ultra mentalita v našem podání není žádné pozérství, ale především aktivně žitý klubismus.

Díky aktivitě našich členů, která sahá daleko před vznik naší skupiny, se už od roku 2005 organizuje v našem kotli support megafonem, o který se staráme dodnes. Ještě delší dobu jsou pak naši členové hybnou silou většiny ultraprodukce našeho kotle, ať už jde o choreografie (od menších akcí až po celotribunové), kterých už za sebou máme mnoho desítek, nebo tifomateriál v podobě vlajek a obouruček. Dost jsme toho udělali i v boji za pyrotechniku. Od založení skupiny jsme nechyběli na žádném soutěžním zápase Slovanu.

K základním zásadám naší skupiny i našeho kotle patří klubismus, snaha o nezávislost, apolitičnost spojená i s jasným odmítnutím rasismu a jiných forem diskriminace a absence chuligánských ambicí. Náš kotel nemá žádné oficiální družby, naše skupina ale už od počátku udržuje přátelské vztahy s některými německými ultras.